українська російська англійська
Президент доручив Уряду підвищити інвестиційну привабливість України для посилення її енергонезалежності, - Ю.Бойко
19.04.2013 | 10:14
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Президент України Віктор Янукович поставив перед Урядом завдання створити більш привабливий для закордонних інвесторів інвестиційний клімат в енергетичному секторі, що сприятиме посиленню енергетичної незалежності держави.

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко, виступаючи на 6-ому Київському безпековому форумі «Безпека у небезпечному світі» 18 квітня 2013 року.

«Президент України доручив Уряду забезпечити привабливість нашого інвестиційного клімату для закордонних інвесторів. Це означатиме притік інвестицій і збільшення обсягів виробництва енергоносіїв, що зробить Україну  більш незалежною», - сказав він.

Юрій Бойко пояснив, що в Уряду України є три напрямки роботи в енергетичному секторі, враховуючи світові тенденції і зміни, що відбулись в енергетиці в останнє десятиліття.

«Перш за все – енергетична незалежність, це одне з ключових завдань для Уряду, яке визначив Президент. Другий пріоритет – це продовження виконання ролі країни-транзитера, яка забезпечує енергетичну безпеку Європи. І третій пріоритет -  енергоефективність. Ми розуміємо нашу роль і необхідні дії в складній ситуації, що склалась в енергетичному світі. І ми вже маємо перші результати на цьому шляху», - додав Віце-прем’єр.

 

версія для друку