українська російська англійська
Держфінінспекція в Кіровоградській області у січні-березні відшкодувала втрат на 6,2 млн. грн.
20.04.2013 | 11:33
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в Кіровоградській області упродовж січня – березня 2013 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 6,2 млн. грн. Із них відшкодовано і поновлено втрат на суму 4,2 млн. грн. та забезпечено надходження фінансових ресурсів до бюджетів, бюджетних установ і організацій на суму 2 млн. грн.

Зокрема, завдяки заходам, які вжили фінінспектори, забезпечено відшкодування втрат на суму 423 тис. грн., установлених під час ревізії ДП «Підприємство Кіровоградської виправної колонії управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Кіровоградській області (ВК № 6)». Зокрема, фінінспектори виявили, що посадові особи підприємства реалізовували теплову енергію за заниженими цінами, оплачували витрати сторонніх юридичних осіб тощо, що призвело до втрати фінансових ресурсів.

Окрім того, у січні – березні п.р. за результатами контрольних заходів місцеві органи влади, керівники підприємств, установ та організацій прийняли 77 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 23 досудові розслідування.

За допущені фінансові порушення 143 посадові особи притягнуті до адміністративної відповідальності, 73 – до дисциплінарної й матеріальної, зокрема 1 особа звільнена із займаної посади.

 

 

 

 

версія для друку