українська російська англійська
Можливості розвитку авіаційного транспорту Херсонщини презентують 15 травня на Міжнародній конференції
19.04.2013 | 12:10
Херсонська ОДА

З метою презентації можливостей розвитку авіаційного транспорту Херсонської області та сприяння розвитку логістичних процесів 15 травня 2013 року у м. Херсоні відбудеться Міжнародна конференція «Повітряні ворота Таврії».

Конференція стане дискусійною платформою та майданчиком для міжнародного ділового співробництва представників бізнесових кіл іноземних країн світу.

Міжнародна конференція проводитиметься за спеціально розробленим форматом, яким передбачено презентацію аеропорту «Херсон». Під час заходу гості матимуть спілкуватися з представниками іноземних компаній.

Листи – запрошення щодо участі у конференції вже сьогодні надіслано авіакомпаніям.

Довідково

На сьогодні відновлено роботу міжнародного аеропорту «Херсон», пропускна спроможність якого складає до 400 пасажирів на годину. Аеропорт має всю необхідну спецтехніку для обслуговування повітряних судин, у тому числі для їх заправки паливом. Реконструйований аеровокзал дозволяє забезпечити комфортні умови для перебування пасажирів. Сучасна інфраструктура аеропорту, значний туристичний потенціал області, що включає курортно-рекреаційні зони на узбережжях Чорного та Азовського морів, створюють можливості для авіакомпаній в організації регулярних та чартерних рейсів. Крім того, на вказаному об’єкті планується будівництво вантажно-розвантажувального термінала.

 

версія для друку