українська російська англійська
До кінця весни Державна продовольчо-зернова корпорація профінансує аграріїв на 4 млрд. грн.
19.04.2013 | 12:16
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

На сьогодні держава продовжує фінансувати аграріїв шляхом укладання форвардних контрактів, чим займаються Аграрний фонд та ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ). Зараз Аграрний фонд уже спрямував виробникам зерна 923 мільйони гривень, а ДПЗКУ – 130 мільйонів гривень. До кінця ж весни буде виділено 4 мільярди гривень. Про це сьогодні під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Держава активно долучилася до фінансової допомоги аграріям через механізм форвардних закупівель Аграрного фонду та ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України». Так, на сьогодні аграрії зобов’язалися за форвардними контрактами поставити Аграрному фонду майже 1 мільйон 100 тисяч тонн зерна. Наразі виробникам вже спрямовано 923 мільйони гривень», − поінформував Микола Присяжнюк. 

Міністр наголосив, що Державна продовольчо-зернова корпорація України законтрактувала понад 310 тисяч тонн зерна. І аграріям вже надійшло майже 130 мільйонів гривень.

«Ця робота триває. До кінця весни буде профінансовано 4 мільярди гривень. Крім того, у такий спосіб Державна продовольчо-зернова корпорація України виконує свої зобов’язання в межах Меморандуму про взаєморозуміння щодо співпраці в реалізації пріоритетних проектів у галузі сільського господарства», − додав Микола Присяжнюк.

 

версія для друку