українська російська англійська
Полтавська ОДТРК організувала участь міської молоді у міжнародному екологічному русі
19.04.2013 | 14:47
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Журналісти Полтавської ОДТРК організували участь міської молоді – школярів, студентів, усіх небайдужих – у міжнародному екологічному русі.

Автор і ведуча телепрограми «До чистих джерел» на каналі «Лтава» Аліна Кваша дізналася про рух, започаткований підлітком із Баварії Феліксом Фінкбайнером у 2007 році, і зареєструвалася на сайті Plant for the Planet, запропонувавши долучитися до корисної справи озеленення і  викладачам та студентам природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету.

Таким чином, нещодавно понад 100 учнів Полтавської школи №6 та студентів природничого факультету ПНПУ у ботанічному саду висадили молоді деревця – вишні, клени та каштани.

«Найбільша проблема у тому, що 10% людей взагалі не вважають загибель насаджень великою проблемою. Насправді ж у людства залишилося небагато часу», - каже полтавська журналістка Аліна Кваша.

Телевізійники переконують: якщо кожен приєднається до такої акції, посадить деревце, це зробить планету відчутно здоровішою.

Нагадаємо, 5 років тому 15-річний підліток Фелікс Фінкбайнер закликав з трибуни ООН дорослих і дітей розпочати безстрокову акцію озеленення планети.

Щороку політики, артисти, громадські активісти саджають близько мільйона дерев у своїх країнах - дитячу екологічну ініціативу підтримують у понад 130 країн світу.

версія для друку