українська російська англійська
На приватизованих підприємствах Харківщини створені додаткові робочі місця
19.04.2013 | 15:00
Прес-служба Фонду державного майна України

Як повідомляє Регіональне відділення ФДМУ у Харківській області, протягом 1-го кварталу 2013 року його фахівцями здійснено 14 перевірок виконання умов договорів купівлі-продажу державного майна. У зв’язку з повним виконанням покупцями договірних зобов’язань знято з контролю 2 договори купівлі-продажу об’єктів групи А.

За результатами перевірки виконання умов договору купівлі-продажу пакета акцій ВАТ “Особливе конструкторське бюро комплектних пристроїв” встановлено, що умови виконуються, зокрема, збережено 15 робочих місць та створено 3 нових.

За результатами перевірки виконання умов договору купівлі-продажу цілісного майнового комплексу підприємства “Дергачівський державний моторобудівний завод” встановлено, що на підприємстві умови договору виконуються: збережено 31 робоче місце, створено 5 нових.

Порушення виконання умов виявлено щодо 5-х договорів купівлі-продажу. Більшість з них – договори купівлі-продажу об’єктів незавершеного будівництва (група Д). В основному порушення умов договорів купівлі-продажу ОНБ стосуються термінів переоформлення права користування земельними ділянками у зв’язку з довготривалістю оформлення документів щодо землевпорядкування, без яких, відповідно до діючого законодавства, розпочати будівництво неможливо.

За підсумками перевірок договірних зобов’язань покупцям направлено  листи-попередження з вимогами усунути встановлені порушення та сплатити нараховані штрафні санкції у сумі 4479,53 грн.

З початку року за рішеннями Господарського суду Харківської області було розірвано 2 договори купівлі-продажу, наразі триває процедура повернення об’єктів приватизації у державну власність.

 

версія для друку