українська російська англійська
Укрдержреєстр запровадить електронну систему керування чергою
19.04.2013 | 15:44
Прес-служба Державної реєстраційної служби

Державна реєстраційна служба України запровадить електронні системи керування чергою. Про це сказав Голова Укрдержреєстру Дмитро Ворона у ході спільної наради Міністерства юстиції України, Державної реєстраційної служби України та Державного агентства земельних ресурсів України з актуальних питань державної реєстрації прав на нерухоме майно, яка відбулася 19 квітня у Донецьку.

Наразі Служба вживає усіх необхідних заходів, аби максимально спростити та зробити комфортним обслуговування у відділах реєстрації, наголосив очільник відомства.

«Хочу відзначити, що після надходження звернень та скарг щодо черг у відділеннях реєстрації Кабінетом Міністрів прийнято рішення про виділення коштів для територіальних органів державної реєстрації на закупівлю електронних систем керування чергою, які будуть встановлені в усіх «проблемних» точках», - зазначив Дмитро Ворона.

Закупівля цих систем буде здійснюватись Мін’юстом, як головним розпорядником бюджетних коштів, відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель».

Загалом планується встановити 29 таких систем.

У нараді взяли участь Голова Державної реєстраційної служби Дмитро Ворона, Голова Державного агентства земельних ресурсів України Сергій Тимченко та Міністр юстиції України Олександр Лавринович.

 

версія для друку