українська російська англійська
Ірландія готова надати Україні всебічну підтримку на шляху євроінтеграції
19.04.2013 | 20:50
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров провів офіційну зустріч з Міністром фінансів Ірландії Браяном Хеєсом.

Під час переговорів обговорювалися питання розвитку двосторонньої торговельно-економічної та політичної співпраці між державами, а також інтеграції України до ЄС.

«Ми дуже цінуємо підтримку Ірландії, як члена ЄС і головуючої країни в Євросоюзі, наших євроінтеграційних прагнень», - зазначив Микола Азаров.

За його словами, не всі держави – члени ЄС підтримують курс України на євроінтеграцію. «З різних причин висловлюються сумніви щодо можливості ратифікації угоди про асоціацію. Але я сподіваюся, що всі ці сумніви у кінцевому результаті будуть подолані», - зазначив Глава українського Уряду.

Він зауважив, що членство України в Євросоюзі взаємовигідне: «Як Україні вигідна європейська інтеграція, так і ЄС вигідно, щоб Україна була його членом. Така велика європейська країна як Україна не може бути поза ЄС».

Крім того, Прем’єр-міністр наголосив, що наша держава дуже серйозно готується до листопадового саміту Східного партнерства у Вільнюсі, де Україна розраховує на підписання Угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з Європейським Союзом.

У свою чергу Міністр фінансів Ірландії Браян Хеєс запевнив Главу Уряду у підтримці євроінтеграційних прагнень України: «У рамках нашого головування в ЄС ми візьмемо дуже активну участь у саміті у Вільнюсі. Ми абсолютно повністю підтримуємо інтеграцію України в європейські структури, і надамо вашій державі всебічну підтримку», - наголосив Міністр фінансів.

 

 

версія для друку