українська російська англійська
До кінця серпня у всіх відділах реєстрації великих міст з'являться веб-камери
22.04.2013 | 09:22
Прес-служба Державної реєстраційної служби

До кінця серпня нинішнього року у всіх відділах Державної реєстраційної служби України великих міст встановлять веб-камери. Про це повідомив Голова Державної реєстраційної служби України Дмитро Ворона під час спільної наради Міністерства юстиції України, Державної реєстраційної служби України та Державного агентства земельних ресурсів України з актуальних питань державної реєстрації прав на нерухоме майно, яка пройшла у Донецьку.

Він також зазначив, що зараз у кожному обласному центрі, у приміщеннях, де здійснюється прийом громадян, функціонують веб-камери, зображення з яких в режимі онлайн транслюється на офіційному сайті Укрдержреєстру.

«Завдяки цьому кожен може ознайомитися з ситуацією в органах державної реєстрації, і побачити насправді, чи є там черги», – сказав Дмитро Ворона.

Нагадаємо, у Донецьку відбулась нарада щодо взаємодії Державної реєстраційної служби та Державного агентства земельних ресурсів України з актуальних питань державної реєстрації прав на нерухоме майно.

У нараді взяли участь Голова Державної реєстраційної служби Дмитро Ворона, Голова Державного агентства земельних ресурсів України Сергій Тимченко та Міністр юстиції України Олександр Лавринович.

версія для друку