українська російська англійська
Казначейство України забезпечує своєчасне здійснення видатків
22.04.2013 | 10:15
Прес-служба Державної казначейської служби України

Органи Державної казначейської служби України на належному рівні здійснюють розрахунково-касове обслуговування розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів державного та місцевого бюджетів. У регіони, зокрема, і в Львівську область, своєчасно направлено необхідний фінансовий ресурс для виплати заробітних плат, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Упродовж 2013 року органами Казначейства України у Львівській області забезпечується своєчасне проведення усіх платежів розпорядників та одержувачів коштів місцевих бюджетів за захищеними напрямками видатків.

З початку 2013 року станом на 19.04.2013 органами Державної казначейської служби України у Львівській області проведено платежів розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету м. Львова на загальну суму 703,8 млн. грн., в тому числі за незахищеними видатками –127,3 млн. грн., з яких лише протягом квітня поточного року – 19,2 млн. грн. Скеровано 1,8 млн. грн. (у повному обсязі від заявлених) вільних коштів бюджету м. Львова на депозитні рахунки в установах банків.

Для забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та проведення інших соціально важливих видатків в поточному році Головним управлінням Державної казначейської служби України у Львівській області за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку надано бюджету м. Львова безвідсоткових позик на покриття тимчасових касових розривів на загальну суму 206,6 млн. грн., в тому числі 15 квітня – 45,0 млн. грн., з яких на сьогоднішній день 29,5 млн. грн. ще не погашено. У поточному році міський бюджет м. Львова отримав середньострокову позику в сумі 15,9 млн. гривень. З врахуванням непогашених позик минулих років загальна заборгованість за цим видом позик складає 125,7 млн. гривень.

 

версія для друку