українська російська англійська
Укрдержреєстр запровадить електронну систему керування чергою
22.04.2013 | 10:26
Прес-служба Державної реєстраційної служби

Державна реєстраційна служба України запровадить електронні системи керування чергою. Про це сказав Голова Укрдержреєстру Дмитро Ворона у ході спільної наради Міністерства юстиції України, Державної реєстраційної служби України та Державного агентства земельних ресурсів України з актуальних питань державної реєстрації прав на нерухоме майно, яка пройшла у Донецьку.

Зараз Служба вживає усіх необхідних заходів, аби максимально спростити та зробити комфортним обслуговування у відділах реєстрації, наголосив керівник відомства.

«Хочу відзначити, що після надходження звернень та скарг щодо черг у відділеннях реєстрації Кабінетом Міністрів прийнято рішення про виділення коштів для територіальних органів державної реєстрації на закупівлю електронних систем керування чергою, які будуть встановлені в усіх «проблемних» точках», - зазначив Дмитро Ворона.

Закупівля цих систем буде здійснюватись Мінюстом, як головним розпорядником бюджетних коштів, відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель».

Загалом планується встановити 29 таких систем.

 

версія для друку