українська російська англійська
У Києві відбулася ІІ Весняна толока профтехосвіти
22.04.2013 | 11:36
Прес-служба Міністерства освіти і науки

20 квітня 2013 року відбулася щорічна Всеукраїнська акція "За чисте довкілля" у закладах столичної профтехосвіти.

Учні, педагогічні працівники професійно-технічних навчальних закладів брали активну участь у проведенні весняного благоустрою не тільки навчальних закладів, а й прилеглих та закріплених за ними територій.

Трудовий десант профтехівців із завзяттям та гарним настроєм покращували довкілля: обкопували дерева, газони, фарбували бордюри, прибирали опале листя, виносили сміття, готували  клумби для висадків квітів, саджали дерева і кущі.

Частина навчальних закладів брали участь у прибиранні парку «Нивки», Куренівського та Голосіївського парків, парку «Партизанської Слави».

Співробітники Управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської державної адміністрації  у рамках «Дня довкілля в столиці» приводили у відповідність території Вищого професійного училища № 25 м. Київ та Київського професійного будівельного ліцею. Учасники акції зібрали сміття, впорядкували газони, побілили дерева, попідмітали доріжки, а також облаштували квітники.

До загальноміського заходу м. Київ долучилися близько 5 тис. осіб педагогічної та учнівської громади професійно-технічної освіти.

 

версія для друку