українська російська англійська
Держфінінспекція: До державної власності на Київщині повернуто земельні ділянки вартістю 10 млн. грн.
22.04.2013 | 13:04
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Завдяки фахівцям Держфінінспекції України у державну власність на Київщині повернуто земельні ділянки загальною площею 32,8 га вартістю понад 10 млн. грн.

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Фастівської райдержадміністрації, яку 2011 року провели фахівці КРУ в Київській області (нині – Держфінінспекція в Київській області), виявлено незаконне відчуження земельних ділянок.

Зокрема, Фастівська райдержадміністрація всупереч законодавству прийняла розпорядження від 30.03.2010 про надання дозволу ТОВ «СП» Фастівецьке ім. Зеленька» на право власності на земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. На його підставі товариство незаконно отримало у власність кілька земельних ділянок загальною площею 32,8 га, експертна оцінка яких станом на 31.03.2010 становила понад 10 млн. грн.

За результатами ревізії органи прокуратури звернулися до суду з позовом про скасування розпорядження райдержадміністрації.

Відповідно до постанови Київського апеляційного господарського суду у березні 2013 року згадані земельні ділянки були повернуті у власність держави.

версія для друку