українська російська англійська
Мультфільми НТКУ здобули перемогу на міжнародному фестивалі кіно в Лос-Анджелесі
22.04.2013 | 13:34
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Мультиплікаційний цикл «Народна мудрість» Національної телекомпанії України отримав нагороду Універсального багатокультурного фестивалю кіно, що проходив з 12 по 14 квітня в Лос-Анджелесі (США). Його було визнано кращим у номінації мультиплікаційних короткометражних фільмів.

Організатори творчого форуму привітали представників України та вручили їм грамоту «Certificate of Excellence».

Як відзначили працівники Генерального консульства України в Сан-Франциско, котрі були присутні на фестивалі, глядацька аудиторія – понад 6 тисяч осіб – особливо емоційно сприйняла показ «Народної мудрості», що представила різноманітність українського фольклору у прислів’ях та приказках.

Українське консульство привітало телекомпанію з перемогою та висловило сподівання на подальшу успішну співпрацю з пропагування українського кіномистецтва за кордоном.

Окрім того, вітчизняні телевізійники та дипломати не лише репрезентували окремий якісний кінематографічний продукт, але й представили усій спільноті фільммейкерів, відомих продюсерів, а також представникам інших теле- та кінокомпаній інформацію про основні напрямки розвитку індустрії в Україні, діяльність НТКУ тощо.

Загалом в Універсальному багатокультурному фестивалю кіно взяло участь понад 20 країн. Партнерами заходу виступили Бродвейський міжнародний кінофестиваль м. Лос-Анджелес та Міжнародний молодіжний кінофестиваль м. Сан-Дієго.

Національна телекомпанія за активного сприяння Генерального консульства України презентувала дві свої програми – документальну стрічку «Незалежність. 7300 днів» та вже згаданий цикл коротких мультфільмів «Народна мудрість».

 

 

версія для друку