українська російська англійська
В Україні налічується вдвічі більше відділень Укрдержреєстру, ніж було БТІ
22.04.2013 | 14:22
Прес-служба Державної реєстраційної служби

У структурі Державної реєстраційної служби України працює 584 відділення, що більш ніж удвічі перевищує кількість відділень БТІ, яких налічувалося 280. Про це під час спільної наради Міністерства юстиції України, Державної реєстраційної служби України та Державного агентства земельних ресурсів України з актуальних питань державної реєстрації прав на нерухоме майно сказав Голова Укрдержреєстру Дмитро Ворона.

«Я з впевненістю можу сказати, що проблему масових черг, які були на початку січня, ліквідовано. У жодному відділенні Державної реєстраційної служби України немає тих черг, які виникали ще півроку тому. Зараз в структурі служби працює 584 відділення, що більш ніж удвічі перевищує кількість відділень БТІ, яких налічувалося 280», - повідомив Голова Укрдержреєстру Дмитро Ворона.

Нагадаємо, у п’ятницю в Донецьку пройшла нарада щодо взаємодії Державної реєстраційної служби України та Державного агентства земельних ресурсів України з актуальних питань державної реєстрації прав на нерухоме майно.

У нараді взяли участь Міністр юстиції України Олександр Лавринович, Голова Державної реєстраційної служби України Дмитро Ворона та Голова Державного агентства земельних ресурсів України Сергій Тимченко.

 

 

 

версія для друку