українська російська англійська
Донецька область стала членом Європейського ділового союзу
22.04.2013 | 17:20
Донецька ОДА

У Лондоні завершився Економічний саміт Європейського ділового союзу. Вперше в роботі цієї організації взяла участь делегація Донецької області на чолі з головою обласної державної адміністрації Андрієм Шишацьким.

Основною темою обговорення під час заходу стала проблема просування продукції країн пострадянського простору на ринки Європи.

Глава регіону виступив з доповіддю про інвестиційні перспективи області та провів презентацію її економічних досягнень.

Він звернув увагу учасників Євросаміту на те, що, загальний зовнішньоторговельний обіг Донеччини минулого року склав понад 20 мільярдів доларів. Експортно-орієнтована економіка регіону забезпечує майже чверть загального експорту України. Обсяг інвестицій в область за підсумками 2012 року досяг трьох мільярдів доларів.

За словами очільника регіону, одне з головних завдань, яке постає перед місцевою владою – залучення інвестицій.

«Нашим людям потрібна робота та гідна заробітна платня. Тому такі поїздки є важливими для презентації потенціалу регіону та залучення коштів для реалізації проектів на території області», - зазначив Андрій Шишацький.

Бізнесмени, фінансисти та керівники громадських підприємницьких організацій висловили зацікавленість у співпраці з провідними підприємствами Донеччини в різних сферах.

Керівництво Європейського ділового союзу, за підсумками Євросаміту, ухвалило рішення прийняти Донецьку область до складу цієї організації для забезпечення більш вільного просування на європейському ринку продукції, виробленої підприємствами регіону.

Голова облдержадміністрації запевнив європейських партнерів у готовності підприємств великого, середнього та малого бізнесу регіону до підписання взаємовигідних контрактів у сфері енергетики, машинобудування та агропромислового комплексу.

 

версія для друку