українська російська англійська
К.Грищенко: Посилення захисту прав інтелектуальної власності необхідне, передусім, самим українцям
22.04.2013 | 17:14
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

22 квітня 2013 р. Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко взяв участь у відкритті урочистого заходу з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності.

У своїй промові, Віце-прем’єр-міністр зазначив, що за останній час, на доручення Президента Віктора Януковича, Уряд вжив низку системних кроків для того, щоб Україна стала державою, в якій права інтелектуальної власності надійно захищаються. 

При цьому він наголосив, що пріоритетом є підвищення правової культури українського суспільства у цих питаннях. «Головною проблемою у сфері захисту прав інтелектуальної власності в Україні є низький рівень правової свідомості українців у цій царині. Рішуча боротьба із Інтернет-піратством, роздрібною торгівлею неліцензійним програмним забезпеченням, відео- та аудіоматеріалами – всі ці необхідні заходи не користуються підтримкою, а часто наражаються і на опір суспільства. Змінити ситуацію може лише комплексна інформаційно-роз’яснювальна кампанія, яка покаже необхідність та вигоди поваги до авторського права», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

Водночас він підкреслив, що подібна робота «потрібна понад усе не нашим американським партнерам, не корпораціям з Силіконової долини чи Голівуду, а власне українській IT-індустрії, вітчизняним музикантам та акторам, винахідникам та вченим».

У рамках заходу Костянтин Грищенко ознайомився з виставкою «Діти - винахідники» та взяв участь у нагородженні переможців конкурсу «Винахід року - 2012».

   

 

 

версія для друку