українська російська англійська
К. Грищенко: Відзначення 1025-ліття хрещення Київської Русі сприятиме консолідації українського суспільства
22.04.2013 | 18:25
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

22 квітня ц.р. Віце-прем’єр-міністр Костянтин Грищенко зустрівся з Предстоятелем Української православної церкви Київського патріархату, Патріархом Філаретом (Денисенко).

Основним предметом зустрічі стало обговорення запланованих у липні поточного року святкувань з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі. Йшлося, зокрема, про заходи, що організовуватимуться на державному рівні. У цьому контексті Віце-прем’єр-міністр поінформував Патріарха Філарета про ухвалене на сьогоднішньому засіданні Уряду  розпорядження Кабінету Міністрів «Про внесення змін до плану заходів з підготовки та відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі».

 «Принципово важливо, щоб відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі слугувало об’єднанню українського суспільства, налагодженню конструктивного державно-релігійного та міжконфесійного діалогу», – зазначив Костянтин Грищенко.

Обговорювалися також актуальні питання державно-церковної взаємодії та співпраці з Всеукраїнською радою церков і релігійних організацій.

У зустрічі взяли також участь Міністр культури Л.Новохатько та Радник Президента України – керівник головного управління з питань гуманітарного розвитку Адміністрації Президента України Ю.Богуцький. 

 

версія для друку