українська російська англійська
НКЦПФР повідомляє про динаміку реєстрації емісії цінних паперів за три місяці 2013 року
23.04.2013 | 09:24
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку підбила підсумки реєстрації емісії цінних паперів за три місяці поточного року.

Як стверджує Алла Папаіка, директор департаменту корпоративного управління і корпоративних фінансів НКЦПФР, за три місці спостерігалась позитивна динаміка у реєстрації емісії акцій, що ж стосується зареєстрованих випусків облігацій, то в цьому сегменті фондовий ринок продемонстрував зменшення показників.

«За три місяці цього року ми спостерігали позитивну динаміку в частині емісії акцій. Комісія зареєструвала 34 випуски таких цінних паперів, сума яких склала майже 14 млрд. грн., порівняно з аналогічним періодом 2012 року обсяг зареєстрованих випусків акцій збільшився на 11,02 млрд. грн. Щодо облігацій, то в цьому сегменті ми констатуємо зменшення показників у зв'язку із загальним зниженням бізнес-активності, яке мало місце. За три місяці 2013 року регулятор зареєстрував випуски облігацій 45 підприємств на загальну суму 3,69 млрд. грн., у порівнянні з аналогічним періодом 2012 року цей показник зменшився на 2,74 млрд. грн.», - зазначила А.Папаіка.

За підсумками даного періоду серед основних підприємств, що зареєстрували випуски цінних паперів, були, як і раніше, банки, а також енергетичні та страхові компанії, підприємства аграрного сектору, залізниці, будівельні компанії та інші.

версія для друку