українська російська англійська
О. Вілкул: Будівництво у кримському селищі Ласпі очисної споруди захистить море від забруднення
23.04.2013 | 10:56
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Уряд розвиває курортний потенціал України. З метою захисту Азово-Чорноморського узбережжя реалізується програма реконструкції та будівництва очисних споруд Криму, сказав Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул в Севастополі.

«Мета програми - щоб жоден грам неочищених стоків не потрапив до моря»,- сказав Віце-прем’єр. Зокрема, у рамках урядової програми в кримському селищі Ласпі (поблизу м. Севастополя) збудована перша черга очисної споруди, яка на 100% забезпечить очищення стічних вод і захистить море від забруднення».

Для очистки стічних вод використовується найсучасніша біологічна технологія. Нове обладнання зменшить споживання електроенергії на 10-15%, а заощадженні гроші підуть на ремонт та відновлення каналізаційних мереж. Вжиті заходи покращать санітарно-екологічну обстановку в селищі Ласпі, яке є популярним Кримським курортом, де  відпочивають десятки тисяч людей.

У рамках урядової програми реконструкції та будівництва очисних споруд на Азовсько-Чорноморському узбережжі в поточному році будуть введені в експлуатацію також очисні споруди в селищі Андріївка (близько Севастополя), завершено реконструкцію каналізаційно-очисних споруд у міжнародному оздоровчому дитячому центрі «Артек» та у с. Малий Маяк. У 2013 році буде також введена в експлуатацію станція очищення стічних вод у смт Леніна в районі Керчі.

На 2014 рік заплановано завершення реконструкції очисних споруд у с. Малореченське, в смт Орджонікідзе, в с. Новофедорівка Сакського району та в с. Миндальне (Судак). 

Урядом затверджений проект реконструкції каналізаційно-очисних споруд в с. Сонячна долина (Судак), реалізація якого має бути завершена у 2014 році.

У роботі підсумкової колегії також взяли участь Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Темнік та голова Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Яцуба.

 

версія для друку