українська російська англійська
Олександр Вілкул: У Севастополі завершується будівництво нового автомобільного моста
23.04.2013 | 11:35
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

«Уряд системно розвиває транспортну інфраструктуру регіону. Зокрема, у Севастополі завершується будівництво нового автомобільного моста», - сказав Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул під час виїзної наради на об'єкті будівництва в Севастополі. У нараді взяли участь Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Темник та голова Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Яцуба.

«Цей інфраструктурний проект має важливе значення для Севастополя. Новий міст дозволить пропускати щоденно десятки тисяч одиниць автотранспорту. За підтримки Уряду України місто модернізує дорожню інфраструктуру», - сказав Олександр Вілкул.

Новий міст біля залізничного вокзалу стане основним шляхом сполучення наземного транспорту між Ленінським і Нахімовським районами міста. Завдяки йому буде збільшено з трьох до п'яти кількість смуг для руху автотранспорту. Це забезпечить проїзд по двох смугах з центру міста і по трьох - з Корабельної сторони, а також підвищить безпеку руху автотранспорту та забезпечить розвиток логістичного потенціалу Севастополя.

Майже за два місяці з моменту останньої наради, яка була проведена Віце-прем'єр-міністром України Олександром Вілкулом, було здійснено винесення інженерних мереж та комунікацій. Побудовано нову трансформаторну підстанцію, мережу електропостачання, водопостачання та каналізації. Завершено роботи з влаштування проїзної частини, під'їзних шляхів, встановлено огородження.

Наразі ведеться реконструкція тролейбусної контактної мережі, благоустрій та озеленення території.

«У будівництві автомобільного моста використовуються матеріали вітчизняного виробництва. Це сприяє розвитку  будівельної та суміжних галузей економіки», - сказав Віце-прем'єр-міністр України.

Довідково

Старий міст, побудований в 50-х роках минулого століття, вже давно вимагав реконструкції. Через його низьку пропускну здатність жителі потрапляли в годинні пробки, які негативно позначалися на всій транспортній мережі міста. У травні 2012 року за дорученням Президента України Віктора Януковича було розпочато будівництво нового моста.

 

версія для друку