українська російська англійська
У Севастополі О.Вілкул заклав капсулу у фундамент будинку нового мікрорайону, який зводиться за програмою доступного житла
23.04.2013 | 11:55
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

У Севастополі Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул провів виїзну робочу нараду з питань реалізації державних програм «Доступного житла». Зокрема, він перевірив хід будівництва нового комплексу житлових будинків 6 мікрорайону Камишової бухти та заклав символічну капсулу у фундамент першого будинку.

Загальна площа ділянки нового мікрорайону складає 4,17 га. Всього в 32 чотирьохповерхових  будинках буде збудовано 485 квартир.

Наразі розпочинається будівництво  1 черги - 4-х житлових будинків на 58 квартир у цьому житловому комплексі. Будинок включено до державних програм по придбанню «Доступного житла».

«Завдяки цьому громадяни зможуть придбати квартири приблизно на 20% нижче середньоринкової по місту. Здача в експлуатацію цього будинку планується в третьому кварталі  2013 року», - сказав Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул.

Віце-прем'єр-міністр України поставив завдання місцевій владі активізувати роботу зі створення можливостей для придбання громадянами доступного житла та забезпечення квартирами інвалідів Великої Вітчизняної війни, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також працівників бюджетної сфери.

Нагадаємо, що 1 березня 2013 року Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул у Севастополі в рамках реалізації державної програми «Доступне житло» вручив ключі від квартир 15 новоселам у новому 5-ти поверховому будинку – лікарям, педагогам, працівникам бюджетної сфери. Загалом з 2010 року в Севастополі завдяки підтримці держави 140 сімей отримали нові квартири.

У нараді також взяли участь Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Темник та голова Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Яцуба.

Детальну інформацію про державну підтримку при придбані житла можна отримати на сайтах Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКХ - http://minregion.gov.ua та Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву - http://www.molod-kredit.gov.ua

 

версія для друку