українська російська англійська
О. Вілкул: Протягом тижня в регіонах мають бути створені штаби з підготовки до нового опалювального сезону
23.04.2013 | 14:14
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул провів колегію Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, на якій було підбито підсумки опалювального сезону. «Опалювальний сезон 2012/2013 років пройшов стабільно. Поточні аварії ліквідовувались оперативно. Уряд надавав необхідну допомогу регіонам та проводив координацію дій», - сказав Олександр Вілкул.

Він поставив завдання керівникам регіонів за результатами минулого опалювального сезону провести аналіз та вжити відповідних заходів під час підготовки до нового сезону.

«Протягом тижня в регіонах мають бути створені штаби з підготовки до нового опалювального сезону. Протягом двох тижнів має бути розроблений план з підготовки до зими. У травні Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ має представити на засідання Уряду програму щодо підготовки до наступного опалювального сезону», -  сказав Олександр Вілкул.

У роботі підсумкової колегії також взяли участь Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Темник та голова Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Яцуба.

Довідково

Загалом було підготовлено до роботи в зимових умовах 2012/2013 років майже 24 тис. котельних комунальної форми власності, 139 тис. багатоквартирних будинків, 13,5 тис. дитячих садочків, більше 19 тис. учбових та майже 6 тис. лікувальних закладів.

У ході опалювального сезону Урядом здійснювався постійний моніторинг стану теплозабезпечення житлового фонду та соціальної сфери, розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги. Крім того, проводився щоденний моніторинг виникнення надзвичайних та аварійних ситуацій, було утворено Оперативний штаб із забезпечення сталого проходження опалювального сезону.

 

версія для друку