українська російська англійська
Леонід Новохатько: Сучасний український кінематограф повинен зберегти багаторічні традиції
23.04.2013 | 16:55
Прес-служба Міністерства культури

23 квітня у приміщенні Будинку кіно відбувся VI з’їзд Національної спілки кінематографістів України. До участі в заході були запрошені Міністр культури України Леонід Новохатько, Перший заступник Міністра культури України Тимофій Кохан, народний депутат України В’ячеслав Кириленко, голова Державного агентства України з питань кіно Катерина Копилова, директори кіностудій тощо.

Під час з’їзду Міністр культури привітав делегатів, учасників та гостей заходу та зазначив, що з’їзд Національної спілки кінематографістів України відбувається після тривалої перерви, адже попередня зустріч фахівців кінематографу відбулась у 2009 році.

«Я хочу, перш за все, засвідчити усім вам свою особисту повагу. Сьогодні виступаючим не просто, адже за минулі роки накопичилось багато питань, проблем, ідей, які ви хочете обговорити. І важливо, що значна частина питань, які лунають з трибуни, пов’язані з  державною підтримкою, державною політикою, державним фінансуванням. Але ще більша частина – особливо емоційна – пов’язана з творчим процесом, з тим, що ви робите і відношенням до вашого продукту з боку глядача, населення України як споживача.  Звичайно, що при такій багатомільйонній аудиторії не може бути простих рішень і не уникнути суперечок. Проте треба шукати порозуміння і діалог, повинна відбуватись зміна поколінь, потрібно розвиватись, зберігати традиції українського кіно. Адже усі ви - єдиний цех і саме разом ви повинні створювати єдине творче середовище і пам’ятати про виховну роль кінематографа у житті країни, нації, суспільства», - зазначив Леонід Новохатько.

 

версія для друку