українська російська англійська
Казначейство України забезпечує своєчасне здійснення видатків
23.04.2013 | 17:20
Прес-служба Державної казначейської служби України

У зв’язку з поширенням у деяких Інтернет-виданнях повідомлень щодо блокування фінансування видатків Львівської міської ради Казначейство України повідомляє, що зазначена інформація не відповідає дійсності.

Органи Державної казначейської служби України на належному рівні здійснюють розрахунково-касове обслуговування розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів державного та місцевого бюджетів. У регіони, зокрема, і в Львівську область, своєчасно направлено необхідний фінансовий ресурс для виплати заробітних плат, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Упродовж 2013 року органами Казначейства України у Львівській області забезпечується своєчасне проведення усіх платежів розпорядників та одержувачів коштів місцевих бюджетів за захищеними напрямками видатків.

З початку 2013 року станом на 23.04.2013 органами Державної казначейської служби України у Львівській області проведено платежів розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету м. Львова на загальну суму 706 млн. грн., у тому числі за незахищеними видатками –

128 млн. грн., з яких лише протягом квітня поточного року – 19,7 млн. гривень. Скеровано 1,8 млн. грн. (у повному обсязі від заявлених) вільних коштів бюджету м. Львова на депозитні рахунки в установах банків.

Протягом поточного дня органами Державної казначейської служби України у Львівській області в регламентованому режимі буде оплачено платіжні доручення розпорядників та одержувачів коштів бюджету міста Львова за незахищеними напрямками видатків на загальну суму

6,9 млн. гривень.

Для забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та проведення інших соціально важливих видатків у поточному році головним управлінням Державної казначейської служби України у Львівській області за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку надано бюджету м. Львова безвідсоткових позик на покриття тимчасових касових розривів на загальну суму 206,6 млн. грн., у тому числі

15 квітня – 45,0 млн. грн., з яких на сьогодні 17,8 млн. грн. ще не погашено. В поточному році міський бюджет м. Львова отримав середньострокову позику в сумі 15,9 млн. гривень. З врахуванням непогашених позик минулих років загальна заборгованість за цим видом позик складає 125,7 млн. гривень.

24.04.2013 головним управлінням Державної казначейської служби України у Львівській області планується додатково надати міському бюджету м. Львова позику на покриття тимчасових касових розривів на суму 54 млн. грн., а також відповідно до доручення Міністра фінансів України Ю.В. Колобова від 17.04.2013 № 3 - середньострокову позику на загальну суму 11,2 млн. гривень.

 

версія для друку