українська російська англійська
Відбулося засідання оргкомітету з підготовки та проведення в Україні Чемпіонату світу з художньої гімнастики
23.04.2013 | 17:07
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

23 квітня 2013 року в Києві відбулося засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення в Україні в 2013 році Чемпіонату світу з художньої гімнастики.

Відкриваючи засідання, Віце-прем'єр-міністр України, голови Оргкомітету Костянтин Грищенко наголосив, що художня гімнастика має в Україні давні традиції та великий потенціал, розвиток цього виду спорту сприятиме вирішенню низки важливих соціально-економічних питань.

По-перше, це зміцнення здоров’я різних груп населення та профілактика асоціальної поведінки дітей та молоді шляхом залучення їх до занять спортом, а по-друге, забезпечення консолідації суспільства, формування у громадян патріотичних почуттів та позитивного іміджу нашої держави у світовому співтоваристві.

Віце-прем'єр-міністр зазначив, що ключове завдання центральних органів виконавчої влади – створення надійної спортивної та туристичної інфраструктури, будівництво спортивних споруд тощо.

"Це завдання не з простих. Але, як показують події останніх років, все це нам під силу. Потрібно лише мобілізувати свій господарський та економічний потенціал, і все буде зроблено якісно і у визначені строки", – зауважив Костянтин Грищенко.

Про стан підготовки та проведення в Україні в 2013 році чемпіонату світу з художньої гімнастики поінформував Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін. 

Як зазначив Равіль Сафіуллін, 32-й чемпіонат світу з художньої гімнастики проходитиме з 28 серпня по 1 вересня 2013 року в столичному "Палаці спорту".

Міністр підкреслив, що питання безпеки, прильоту і відльоту, транспортного та медичного забезпечення учасників змагань знаходяться на особистому контролі.

"Проводиться робота з підготовки сценарію відкриття і закриття чемпіонату світу. Відповідно до встановленої процедури здійснюється закупівля дев'ятьох гімнастичних килимів і столу для вимірювання предметів",- наголосив Равіль Сафіуллін.

За словами Міністра, для якісної підготовки та забезпечення необхідного тренувального процесу збірної команди України з художньої гімнастики запропоновано здійснювати підготовку на заключному етапі в Державному підприємстві "Палац спорту".

Крім того, погоджено використання залу спортивної бази "Атлет" та ігрового залу Національного університету фізичного виховання і спорту України як тренувальних і розминочних баз для учасників під час чемпіонату світу.

 Равіль Сафіуллін запевнив, що питання проведення на високому організаційному рівні чемпіонату світу 2013 року з художньої гімнастики перебуває на постійному контролі в Міністерстві молоді та спорту України.

Довідково

32-й чемпіонат світу з художньої гімнастики проходитиме з 28 серпня по 1 вересня 2013 року в Києві. На чемпіонаті світу планується участь щонайменше 450 спортсменів з 56 країн світу, 130 тренерів, 70 суддів, 56 представників Міжнародної федерації гімнастики.

 

 

 

версія для друку