українська російська англійська
Відбулося урочисте нагородження переможців конкурсів, присвячених Шевченківським дням
23.04.2013 | 17:40
Прес-служба Міністерства освіти і науки

23 квітня 2013 року у Національному музеї Тараса Шевченка відбулося урочисте нагородження переможців конкурсів, присвячених Шевченківським дням: ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та XІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.

В урочистостях взяли участь Перший заступник Міністра освіти і науки України Євген Суліма, видатний український поет, голова Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка, Герой України Борис Олійник, директор Національного музею Тараса Шевченка Дмитро Стус, директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН Олександр Удод, переможці (учні 11-х класів, вихованці професійно-технічних навчальних закладів, студенти та курсанти вищих навчальних закладів України) та їхні батьки, а також представники засобів масової інформації.

Перший заступник Міністра освіти і науки України Євген Суліма наголосив: «Це дуже важливо, що у свої молоді роки ви вже плекаєте, перш за все, любов до української мови, історії, до українського минулого – як в історичному, так і поетичному розумінні. Дуже приємно, що ви взяли участь – і перемогли – у конкурсах, які об’єднують учнівську творчу молодь, і які присвячені пам’яті Тараса Григоровича Шевченка».

«Ви знаходите нові джерела, матеріали, які потім допомагають вам сформувати повноцінну думку, свою творчу роботу, своє бачення тієї чи іншої теми, яку ви собі обрали для участі в конкурсі», – підкреслив Перший заступник Міністра освіти і науки.

За словами Євгена Суліми, цьогоріч у ІІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та XІІ Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості взяли участь більше мільйона учасників.

Після вступної частини відбулося урочисте нагородження переможців ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (серед учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, професійно-технічних навчальних закладів, студентів та курсантів вищих навчальних закладів) та XІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості (у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення»). Під музичні виступи ансамблю бандуристів «Золоті струни» Київського палацу дітей та юнацтва нагороди переможцям вручали Перший заступник Міністра освіти і науки Євген Суліма, поет, голова Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка, Герой України Борис Олійник та директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН Олександр Удод.

Зазначимо, що напередодні урочистостей Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник звернувся з вітанням до переможців фінальних етапів конкурсів, присвячених Шевченківським дням.

версія для друку