українська російська англійська
Геннадій Темник: Скорочення споживання природного газу - питання енергетичної незалежності та безпеки нашої держави
23.04.2013 | 17:36
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник, підсумовуючи питання проходження опалювального періоду, окрему увагу приділив питанню скорочення споживання природного газу. За завданням Президента України таке скорочення за період 2013-2014 років має скласти не менше 50%.

«Завдання не з простих, але це питання енергетичної незалежності та безпеки нашої держави. Протягом 2010-2011 років у регіонах були затверджені регіональні програми модернізації комунальної теплоенергетики. Такі програми не прийняті лише у Тернопільській і Одеській областях та АР Крим», - сказав Геннадій Темник.

Він зазначив, що ці програми передбачають переведення котелень на альтернативні види палива, модернізацію виробництва теплової енергії (заміна застарілого енергоємного котельного обладнання, переведення опалення на районні та індивідуальні блочно-модульні котельні) і мереж теплової енергії (заміна теплових мереж з використанням попередньо ізольованих труб, впровадження індивідуальних теплових пунктів).

«За попередніми підрахунками виконання програм модернізації комунальної теплоенергетики дозволить зменшити споживання природного газу на 30%», - підкреслив Міністр.

версія для друку