українська російська англійська
МОЗ докладе всіх зусиль для забезпечення ефективного державного лідерства у боротьбі з ВІЛ/СНІДом
23.04.2013 | 17:44
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Міністерство охорони здоров’я докладе максимальних зусиль для забезпечення ефективного державного лідерства у боротьбі з ВІЛ/СНІД. На цьому наголосила Міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова під час зустрічі з Директором офісу ЮНЕЙДС в Україні Яцеком Тишко.

Сторони обговорили актуальні питання співпраці між Україною та ЮНЕЙДС, що спрямована на розбудову в нашій державі сучасної, результативної та надійної системи державно-приватного партнерства для надання невідкладної допомоги постраждалим від ВІЛ/СНІДу та поступового подолання цієї небезпечної епідемії.

Яцек Тишко подякував Міністрові охорони здоров'я України за самовіддану співпрацю та усебічну допомогу в реалізації ініціатив ЮНЕЙДС в Україні. Користуючись нагодою, він анонсував ряд важливих міжнародних конференцій у сфері протидії ВІЛ/СНІДу, успіх яких, серед іншого, залежатиме від активної участі України.

Сторони також відзначили необхідність прискорення розробки проекту Закону України "Про затвердження Загальнодержавної програми з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки".

У контексті досягнення спільних з ЮНЕЙДС пріоритетів Раїса Богатирьова підкреслила значення плідної роботи представницької місії ВООЗ, Глобального фонду та USAID, візит якої в Україну заплановано на 14-15 травня 2013 року.

Довідково

Об'єднана програма Організації Об'єднаних Націй з ВІЛ/СНІДу (ЮНЕЙДС) заснована в 1995 році у відповідності до резолюції Ради з економіки та соціальної сфери ООН і розпочала роботу в січні 1996 року. Об'єднана Програма ООН з ВІЛ/СНІДу - це інноваційний проект, який використовує можливості і ресурси десяти агенцій системи ООН та спонукає їх до колективних дій проти епідемії ВІЛ/СНІДу.

 

версія для друку