українська російська англійська
Аеропорт "Бориспіль" випустив мобільний додаток Kyiv Boryspil
23.04.2013 | 18:20
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» першим серед аеропортів України випустив мобільний додаток Kyiv Boryspil, який допоможе пасажирам та тим, хто їх зустрічає, ефективніше планувати свій час в аеропорту та надасть додаткові можливості користування послугами летовища. Наразі завантажити програму можуть власники смартфонів під управлінням операційної системи Windows Phone. Невдовзі програма стане доступною для операційних систем iOS та Android.

Відтепер пасажири «Борисполя», перебуваючи в Duty Free чи ресторані, зможуть вільно проводити свій час і не відслідковувати інформацію про посадку на рейс на табло аеропорту. Необхідно лише підписатись на свій рейс в онлайн-табло, і програма повідомить користувачу про початок посадки та вкаже на потрібний номер виходу. Для пасажирів, що прилетіли до Києва, Kyiv Boryspil пропонує можливість замовити таксі, зателефонувавши до служби Sky Taxi прямо з додатка. Така ж послуга доступна для охочих забронювати кімнату в готелях аеропорту.

«Бориспіль» -  сучасний міжнародний аеропорт, орієнтований на основні вимоги часу. Ми пропонуємо своїм пасажирам нові послуги, прагнучи зробити їхнє перебування у найбільшому аеропорту країни зручним та приємним. Ми впевнені, що мобільний додаток невдовзі стане популярним серед наших пасажирів, а безкоштовний wi-fi в усіх терміналах аеропорту дозволить легко скористатися функціями нової мобільної програми», - зазначив директор з інформаційних технологій ДПМА «Бориспіль» Андрій Хараман.

Мобільну програму Kyiv Boryspil можна вже зараз безкоштовно завантажити з магазину програм Windows Phone Store.

 

версія для друку