українська російська англійська
Геннадій Темник: За опалювальний період вироблено майже 57 млн. Гкал теплової енергії
23.04.2013 | 18:30
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Підсумки опалювального періоду 2012-2013 років підбили на виїзному засіданні колегії Мінрегіону, що пройшло в Севастополі під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула.

Як доповів Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник, всього в Україні функціонувало близько 24 тис. котелень, якими опалювалося майже 140 тис. багатоквартирних будинків, 13,5 тис. дитячих садочків, більше 19 тис. учбових закладів та близько 6 тис.  лікувальних закладів. Для забезпечення опалення цих об'єктів підприємствами комунальної теплоенергетики вироблено майже 57 млн. Гкал теплової енергії.

За словами Міністра, у ході опалювального періоду Міністерством здійснювався постійний моніторинг стану систем теплопостачання житлового фонду та соціальної сфери, щоденний моніторинг виникнення надзвичайних та аварійних ситуацій у сфері житлово-комунального господарства. Було утворено Оперативний штаб із забезпечення сталого проходження опалювального сезону, організації упередження аварій та проведення оперативних відновлювальних робіт на об’єктах життєзабезпечення.

Аварійні ситуації, за словами Геннадія Темника, що виникали майже у всіх областях України, ліквідовували оперативно.

Проблемним Міністр назвав питання розрахунків за спожитий природний газ перед НАК «Нафтогаз України». При цьому Геннадій Темник зазначив, що після проведених Міністерством організаційних заходів в цілому по Україні спостерігається покращення рівня розрахунків за спожитий природний газ.

Геннадій Темник наголосив, що для організації сталої роботи в наступному опалювальному періоді уже зараз необхідно розробити плани заходів з підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2013/14 років.

Міністр звернув увагу керівників регіонів на необхідності своєчасного здійснення розрахунків за спожиті енергоносії та проведення компанії з укладання договорів на постачання природного газу підприємствами теплоенергетики та газозбутовими організаціями.

Для інформації, у житловому фонді всіх регіонів України опалювальний період завершено повністю. У містах Києві та Севастополі, Сумській, Чернівецькій та Чернігівській областях продовжують опалюватися об’єкти соціальної сфери в зв’язку з низькою температурою повітря вночі.

версія для друку