українська російська англійська
Україна та Сербія провели засідання Міжурядової комісії з торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва
23.04.2013 | 19:50
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

23 квітня 2013 року в м.Белград відбулося П’яте засідання Міжурядової українсько-сербської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Юрія Бойка та Віце-прем’єр-міністра, Міністра праці, працевлаштування та соціальної політики Республіки Сербія Йована Кркобабича.

Учасники засідання обговорили низку питань двостороннього співробітництва, зокрема, у сфері торгівлі та інвестицій, енергоефективності, транспорту, туризму, соціальній сфері, агропромисловому комплексі. Також обговорювалось співробітництво між Торгово-промисловою палатою України та Господарчою палатою Республіки Сербія.

Юрій Бойко запевнив, що робота Комісії є важливим міжурядовим механізмом двостороннього співробітництва, що сприятиме подальшому розвитку відносин України та Сербії.

«Це вже п’яте засідання Комісії, що є свідченням стабільності і послідовності українсько-сербських відносин. Воно стане важливою віхою для їх зміцнення та розвитку. Я вважаю, що протокол щодо результатів роботи Комісії,  який ми сьогодні підписали, це дуже добра база для того, щоб наші торгівельно-економічні відносини розвивалися і поглиблювалися в інтересах обох країн», - сказав він.

Віце-прем’єр наголосив, що спільне засідання Комісії стане добрим підґрунтям для належної підготовки офіційного візиту Президента України Віктора Януковича в Республіку Сербія та візиту Прем'єр-міністра, Міністра внутрішніх справ Республіки Сербія  Івіци Дачича в Україну, під час яких планується підписання двосторонніх документів та проведення заходів за участю бізнесменів та підприємців обох країн.

«Сьогоднішнє засідання Комісії проходить у період, коли ми готуємося до двох дуже важливих подій - візиту Президента України до Сербії і візиту Прем’єр-міністра Сербії до України. Тому під час засідання Комісії ми розглядали заходи, покликані наповнити ці візити конкретними справами і конкретними проектами», - сказав Юрій Бойко.

Він також зазначив,  що істотне нарощування обсягів торгівлі залишається пріоритетом для обох країн.

Наступне спільне засідання Комісії сторони домовились провести у 2014 році у м.Київ.

версія для друку