українська російська англійська
25-27 квітня вперше в Україні проходитиме конференція Асамблеї європейських регіонів
24.04.2013 | 14:44
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

25-27 квітня у Дніпропетровську відбудеться міжнародна конференція Асамблеї європейських регіонів (АЄР), у якій візьмуть участь близько 200 делегатів. Це депутати Європарламенту, керівники дипломатичних установ, губернатори регіонів країн ЄС, керівники регіонів України та представники інших країн-учасників Східного партнерства ЄС. Про це повідомив Віце-прем`єр-міністр України Олександр Вілкул.

«Європейська інтеграція України починається на рівні регіонів. Вперше в Україні на Дніпропетровщині 25-27 квітня 2013 року проходитиме конференція Асамблеї європейських регіонів. Проведення заходу загальноєвропейського масштабу – це особлива подія для України. Це є продовженням системних дій Уряду з розширення та поглиблення міжрегіонального європейського співробітництва», - сказав він.

На сьогодні більше 100 іноземних учасників з 30 країн вже підтвердили свою участь у конференції. Зокрема, на Дніпропетровщину приїде Генеральний секретар АЄР Паскаль Гьорген.

Домовленість про проведення конференції АЄР на Дніпропетровщині була досягнута Віце-прем`єр-міністром України Олександром Вілкулом під час його візиту до Брюсселя (Бельгія) у січні цього року.

Уряд України на конференції представлятимуть Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул та Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.

Основні заходи проходитимуть у «Європейському містечку», яке спеціально створено для проведення цієї конференції у центрі Дніпропетровська біля площі 80-ти річчя Дніпропетровської області (між облдержадміністрацією та обласною радою).

 

 

версія для друку