українська російська англійська
Леонід Кожара виступив на щорічному Київському міжконфесійному форумі
24.04.2013 | 15:08
Прес-служба Міністерства закордонних справ

23 квітня ц.р. Міністр закордонних справ України Леонід Кожара виступив на щорічному Київському міжконфесійному форумі та зустрівся з Патріархом Єрусалимським Теофілом ІІІ.

У своєму виступі на щорічному Київському міжконфесійному форумі Леонід Кожара зосередив увагу на ролі зовнішньополітичного відомства України у діалозі держави з провідними церквами світу та іншими конфесіями. Глава МЗС України відзначив актуальність обраної форумом теми обговорення - взаємовпливу релігії і політики у сучасному світі.  

Л.Кожара окреслив також основні напрями сприяння, що надається Міністерством закордонних справ України, міжнародним контактам українських релігійних громад.

Особлива увага у виступі була приділена підготовці України до відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі у липні 2013 р.

У ході зустрічі з Патріархом Єрусалимським Теофілом ІІІ обговорено актуальні питання взаємодії України з Єрусалимським патріархатом. Відзначено значний внесок Єрусалимського патріархату у спрощення поїздок українських паломників до Святої Землі. Особлива увага була приділена питанням, пов’язаним з міжконфесійним діалогом.

Патріарх Теофіл ІІІ здійснює візит до столиці України у зв’язку з його участю у щорічному Київському міжконфесійному форумі 23-24 квітня ц.р.

 

версія для друку