українська російська англійська
Роковини Чорнобильської аварії на Першому національному
24.04.2013 | 17:07
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

26 квітня на Першому національному відбудеться показ низки проектів, присвячених 27-им роковинам аварії на Чорнобильській атомній електростанції. 

У цей день в інформаційних випусках «Новин» та у «Підсумках дня» буде показано низку сюжетів, присвячених Чорнобильській трагедії.

Серед широкоформатних проектів - показ документальної стрічки з архіву НТКУ «Чорнобиль. Післямова» автора і режисера Роллана Сергієнка.

Також глядачі зможуть переглянути документальні фільми «Чорнобиль. Людський фактор» (про події, які призвели до трагедії) та «Чорнобиль. Політверсія» (про існування майже сотні версій причин Чорнобильського вибуху).

Зворушливу історію з життя двох закоханих напередодні Чорнобильської катастрофи розповість фільм «Фелічіта» режисера Катерини Сидорової. В основі фільму – реальна історія. Картина змушує замислитися про ціну щастя і уразливість нашого життя, про героїзм і любов, яка надихає на подвиг. Фільм нагороджено дипломом «За художнє відображення трагедії століття» на Х Міжнародному кінофестивалі православного кіно «Покров».

Завершить телевізійний вечір унікальний відеозапис 4-годинного концерту Йосипа Кобзона перед ліквідаторами, який артист дав 1 червня 1986 року, коли рівень радіації у зоні був дуже високим. 

 

 

 

версія для друку