українська російська англійська
Колективи державних ТРК беруть участь в акції "Майбутнє лісу в твоїх руках"
24.04.2013 | 17:14
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Журналісти та технічні працівники багатьох державних телерадіокомпаній долучились цією весною до всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках», ініційованій Держлісагентством.

Вони не лише самостійно висаджували дерева в заповідниках та лісництвах і озеленювали міські парки та сквери, але й повсякчас виступали організаторами таких акцій в областях, залучаючи до цього громадськість та активну молодь – студентів та школярів.

Так, журналісти, інженери, телеоператори Волинської ОДТРК в рамках вищезазначеної акції нещодавно висадили на території Торчинського лісництва сіянці сосни.

Загалом же, акцію на Волині підтримало більше тисячі представників місцевої влади та громадських організацій, а також майже сім тисяч школярів і студентів. У Куснищанському лісництві на площі у 20 гектарів посаджено сосну, дуб, вільху та ялину. Таким чином, за декілька днів в області з’явились десятки гектарів нового лісу. Окрім очевидних переваг озеленення краю, саджанці виконуватимуть ще одну практичну функцію – укріплюватимуть землі, схильні до ерозії.

Працівники Волинської ОДТРК не лише взяли участь в акції, але й активно її популяризували серед глядачів. Зокрема, ця тема висвітлювалась в інформаційних і тематичних програмах «Тема дня», «Громадський вектор», «Волинський тиждень» тощо.

Колектив Чернівецької ОДТРК висадив у міському парку імені Тараса Шевченка 70 саджанців клену, каштану та дубу червоного. Телевізійники також закликали чернівчан долучитися до озеленення та упорядкування парків і скверів, майданчиків, територій біля своїх будинків.

«Всі, хто взяв участь в акції озеленення, привернули увагу громадськості до проблем збереження та примноження багатств природи, - каже начальник Державної екологічної інспекції в Чернівецькій області Василь Дутчак. - Заліснення Буковини нині складає 30 відсотків – це один з найкращих показників в Україні. Але ми розуміємо – в області повинні бути створені рекреаційні зони, а в містах – належно облаштовані парки відпочинку».

 

 

версія для друку