українська російська англійська
Після консультацій із зарубіжними митниками Міндоходів виявило порушень митних правил на 90 млн. грн.
24.04.2013 | 18:06
Прес-служба Міністерства доходів і зборів

908 запитів про надання адміністративної допомоги направили фахівці Міндоходів до митних адміністрацій зарубіжних країн у І кварталі поточного року.

Результатом співпраці стала 181 справа про порушення митних правил на суму більше 90 млн. гривень.

Це було необхідно для перевірки законності зовнішньоекономічних операцій та повноти сплати митних платежів. Оскільки частими є порушення, коли українські підприємці заявляють різну інформацію про одні й ті ж зовнішньоекономічні операції митникам України та країн-партнерів. Наприклад, у деклараціях для українських митників вони занижують кількість товару в режимі імпорту, намагаючись зменшити платежі до бюджету, або завищують його в режимі експорту, прагнучи збільшити зобов’язання бюджету із відшкодування їм ПДВ.

Співставлення інформації від митних адміністрацій країн-партнерів та заявленої українській митниці про одні й ті ж зовнішньоекономічні операції дозволяє своєчасно виявляти спроби порушити українське митне та податкове законодавство.

Нагадаємо, що Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 

версія для друку