українська російська англійська
Оновлено систему диференціації тарифів попереднього продажу квитків у 1-му класі поїздів Інтерсіті+
25.04.2013 | 09:25
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Українська залізнична швидкісна компанія постійно працює над поліпшенням якості надання послуг пасажирам поїздів категорії Інтерсіті+. Тому вже з 25 квітня 2013 року у вагонах 1-го класу поїздів категорії Інтерсіті+ вводиться оновлена система гнучкої диференціації тарифів при попередньому продажу проїзних документів.

За 45-44 доби до дати відправлення поїзда квитки у вагони 1-го класу поїздів категорії Інтерсіті+ пасажири зможуть придбати дешевше, ніж у інші дні із наближенням до дати відправлення.

Також звертаємо увагу пасажирів, що для отримання знижки, змінилися терміни придбання проїзних документів:

           за 45-44 доби до дати відправлення поїзда – коефіцієнт індексації 0,85 від вартості плацкарти, тобто зниження вартості на 15%;

           за 43-30 діб до дати відправлення – коефіцієнт індексації 0,9 від вартості плацкарти, тобто зниження вартості на 10%;

           за 29-15 діб до дати відправлення коефіцієнт індексації 1,0 від вартості плацкарти, тобто вартість квитка залишається без змін.

           за 14-5 діб до дати відправлення – коефіцієнт індексації 1,05 від вартості плацкарти, тобто підвищення вартості квитка на 5%;

           за 4-3 доби до дати відправлення – коефіцієнт індексації 1,10 від вартості плацкарти, тобто підвищення вартості квитка на 10%;

           за 2-1 добу до дати відправлення – коефіцієнт індексації 1,15 від вартості плацкарти, тобто підвищення вартості квитка на 15%.

Крім того, при купівлі квитків «туди і назад» діє знижка 10%. Квитки доступні на порталі бронювання квитків http://booking.uz.gov.ua/  та в усіх залізничних касах.

 

 

версія для друку