українська російська англійська
Костянтин Грищенко зустрівся з патріархом Єрусалимським Феофілом ІІІ
25.04.2013 | 09:36
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

24 квітня ц.р. Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко зустрівся з патріархом Єрусалимським Феофілом ІІІ, який перебуває в Україні з метою участі у Третьому Київському міжконфесійному форумі.

Під час зустрічі Костянтин Грищенко обговорив з Феофілом ІІІ процес підготовки до відзначення 1025-ліття хрещення Київської Русі, зокрема питання участі у ювілейних заходах глав помісних церков.

Патріарх Феофіл дав позитивну оцінку ініціативам Президента України Віктора Януковича та роботі Уряду, спрямованим на організаційне забезпечення святкувань. 

Віце-прем’єр підкреслив також важливість ствердження в Україні і загалом у світі міжрелігійного діалогу, відомим прихильником якого є патріарх Феофіл. «На прикладі діяльності Всеукраїнської ради церков ми можемо бачити наскільки корисною і ефективною може бути співпраця між представниками різних релігій»,– зазначив Костянтин Грищенко.

На завершення зустрічі сторони висловили переконання у необхідності подальшого розвитку плідних контактів між Києвом та Єрусалимом, у т.ч. щодо сприяння українцям, які стали частіше відвідувати Святу Землю з набранням чинності Угоди про скасування візового режиму між Україною та Ізраїлем. 

Переглянути фотогалерею

версія для друку