українська російська англійська
Збірна ЗСУ стала другою у загальнокомандному заліку на чемпіонаті дружніх армій держав-учасниць СНД
25.04.2013 | 10:43
Прес-служба Міністерства оборони

Днями у м. Єреван (Республіка Вірменія) завершився чемпіонат дружніх армій держав-учасниць Співдружності незалежних держав з вільної боротьби. Участь у змаганнях брали армійці з 6 країн (Вірменії, Таджикистану, Білорусі, Росії, Казахстан та України). Збройні Сили України на змаганнях представляли 7 військовослужбовців у 7 вагових категоріях.

За результатами змагань спортсмени команди майстрів з єдиноборств Центрального спортивного клубу ЗС України (старший тренер майор Андрій Парталян) вибороли 7 медалей (1 золото, 2 срібла, 4 бронзи). Так, золото у ваговій категорії до 84 кг виборов сержант Олег Білоцерківський. Срібло у вагових категоріях до 60 та 66 кг вибороли солдат-контрактник Микола Айвазян та прапорщик Євген Хавіло відповідно. У вагових категоріях до 55, 74, 96, 120 кг бронзові медалі вибороли солдат служби за контрактом Юрій Леденьов, прапорщик Віктор Белокопитний, солдат-контрактник Єгор Синіцин, В’ячеслав Музаев відповідно.

Також збірна України виборола почесне 2 місце у загальнокомандному заліку, та була нагороджена спеціальним кубком з рук Міністра оборони Республіки Вірменія Сейрана Оганяна.