українська російська англійська
Олександр Вілкул відкрив на Дніпропетровщині дитячий садочок для дітей із військового містечка
25.04.2013 | 11:00
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул відкрив дитячий садочок для дітей із військового містечка у селищі Черкаське Дніпропетровської області.

«Всі діти мають бути забезпечені місцями в дошкільних навчальних закладах. Для цього Урядом відкриваються нові садочки, у навчання впроваджуються сучасні інноваційні технології. Усі дитсадки, як це вже зроблено в Дніпропетровській області, мають отримати свій сайт з можливістю 3D екскурсій закладом та реєстрації в навчальному закладі через мережу Інтернет»,- сказав Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул під час відкриття дитячого садочка «Червона Калина» у селищі Черкаське Дніпропетровської області. З 2010 року додатково більше 205 тисяч українських дітей отримали місця у дитячих садках. У заході також взяли участь заступник Міністра оборони Володимир Можаровський, голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков.

Новий дошкільний навчальний заклад «Червона калина» складається з двох корпусів, створених за сучасним дизайном. У закладі установлено нове обладнання, збудовано спортивний зал та методичний кабінет. Садочок може прийняти 200 вихованців.

«Завдяки новому садочку всі діти селища Черкаське будуть забезпечені дошкільною освітою», - сказав Олександр Вілкул.

«Червона Калина» розташована на території військового містечка, де проживають військовослужбовці.

Дніпропетровщина турбується про військових. Зокрема, у грудні минулого року Олександр Вілкул відкрив у селищі новий сучасний будинок, в якому військовослужбовці цього загону отримали 24 квартири. Також у цьому році держава виділила кошти на реконструкцію очисних споруд у селищі Черкаське, де розташована військова частина. Крім того, там було відновлено систему водопостачання.

«Відкриття нового корпусу дитячого садка у військовому містечку, будівництво нових житлових будинків, відновлення систем життєзабезпечення, - все це реальна реалізація програм Уряду із забезпечення житлом військовослужбовців, створення комфортних умов проживання та забезпечення їх дітей якісною дошкільною та шкільною освітою», - сказав Олександр Вілкул.

 

версія для друку