українська російська англійська
Олександр Вілкул відкрив у Новомосковську десятиповерховий будинок, збудований за державної підтримки
25.04.2013 | 13:48
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Уряд створює можливості для громадян отримати доступне житло. 25 квітня Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул відкрив новий будинок в Новомосковську Дніпропетровської області, побудований в рамках державних програм доступного житла, здешевлення іпотечних кредитів та молодіжного кредитування. «Завдяки державній підтримці з 2010 року більше 6000 українських сімей отримали нове житло за державними програмами», - сказав Олександр Вілкул. У заході також взяли участь заступник Міністра оборони Володимир Можаровський, голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков.

Олександр Вілкул вручив новомосковцям ключі від квартир в сучасному 10-поверховому будинку, збудованому за державної підтримки. «Введення в експлуатацію 128-квартирного будинку загальною житловою площею більше 9 тисяч кв. м. дало можливість поліпшити житлові умови молодим сім’ям Новомосковська, працівникам бюджетної сфери та підприємств», - сказав Олександр Вілкул.

90% новоселів, які придбали квартири в цьому будинку за рахунок державної підтримки - це молоді сім’ї віком до 35 років. Вони скористались державною програмою забезпечення молоді житлом. 10% нових власників придбали квартири за програмами доступного житла та здешевлення вартості іпотечних кредитів.

«Уряд активізує всі чинні програми доступного житла і молодіжного кредитування, а також розробляє програму будівництва житла індустріальним методом. Наша мета вийти на будівництво 30 - 50 тис. квартир на рік», - сказав Олександр Вілкул.

 «У будівництві використовується продукція української будівельної галузі. Тобто, окрім надання доступного житла українцям, створюються нові робочі місця, розвивається економіка держави. Одне робоче місце в будівельній галузі створює п’ять  робочих місць у суміжних галузях», - сказав Олександр Вілкул.

версія для друку