українська російська англійська
Уряд пропонує спростити вимоги для початку здійснення оціночної діяльності
25.04.2013 | 13:56
Прес-служба Міністерства юстиції

Кабінет Міністрів пропонує внести зміни до чинного законодавства з питань оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності в Україні та спростити вимоги для початку здійснення оціночної діяльності. Законопроект, що розробляло Міністерство юстиції, було схвалено 24 квітня на засіданні Кабінету Міністрів.

Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, проектом передбачається спростити вимоги для початку здійснення оціночної діяльності. Зокрема, пропонується виключити із Закону «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» положення щодо необхідності проходження стажування та отримання позитивної рекомендації керівника стажування для здобуття кваліфікації оцінювача.

Крім того, пропонується удосконалити порядок та випадки проведення оцінки; удосконалити порядок регулювання діяльності екзаменаційних комісій та наглядової ради; унормувати формування та ведення Державного реєстру оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності.

Результатом прийняття цього проекту закону стане розширення доступу до професії оцінювача. Крім того, законопроект покликаний усунути із чинного законодавства положення, що створювали проблемні ситуації на ринку оціночних послуг.

версія для друку