українська російська англійська
На Хмельницькій АЕС визначено переможців літературного конкурсу
25.04.2013 | 14:10
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

На Хмельницькій АЕС у рамках конкурсу «Атомна енергетика і ми» на Хмельницькій АЕС відзначені кращі роботи літературного конкурсу «Нетішин – місто енергетиків».

Географія конкурсу щороку розширяється, і цього року свої творчі роботи представили на конкурс юні літератори Хмельницької та Рівненської областей зони спостереження Хмельницької АЕС.

Перше місце цьогоріч у представниці Плужненського НВК Ізяславського району Мар’яни Даниленко, яка подала на конкурс вірш «Електрика» з ілюстраціями. Денис Крутенчук із с. Ганнопіль та Олена Закусило із с. Клепачі Славутського району розділили друге місце. Третю премію поділили Михайло Микогончук із с. Гремяче Острозького району та Ірина Якуш із с. М’якоти Ізяславського району. Учасників конкурсу нагороджено також заохочувальними призами.

Нагородження учасників конкурсу рефератів, дитячої художньої  творчості та літературного конкурсу відбудеться у травні цього року.

Довідково

Хмельницька АЕС (ХАЕС) – розташована на території Хмельницької області в місті Нетішин. У складі Хмельницької АЕС працює два енергоблоки (ВВЕР-1000) загальною потужністю 2000 МВт (підключені у 1987 і 2004 роках). Основне призначення станції – покриття дефіциту електричних потужностей в Західному регіоні України.

 

версія для друку