українська російська англійська
Під час ревізії Київського метрополітену Держфінінспекція виявила порушень на майже 9 млн. грн.
25.04.2013 | 13:06
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції України під час ревізії діяльності КП „Київський метрополітен” встановили фінансових порушень, що призвели до збитків, на суму майже 8,7 млн. грн.

Зокрема, як з’ясувалося під час ревізії, Дирекція будівництва метрополітену (структурний підрозділ Київського метрополітену, який виконував функції замовника будівництва) завищила розмір відрахувань на утримання служби замовника за договорами з коригування проекту будівництва дільниць Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену на 5,8 млн. грн., що спричинило відповідні збитки міського бюджету.

Крім того, через оплату завищених підрядними організаціями обсягів та вартості виконаних будівельно-монтажних робіт КП „Київський метрополітен” зазнав збитків іще на 1,5 млн. грн.

А укладання Дирекцією додаткової угоди від 27.12.2010, якою було змінено умови (вартість) договору з ДП „Проектний інститут Укрметротунельпроект” від 11.08.2008 на виконання робіт із проектування дільниці Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену, а також коригування затвердженого проекту будівництва дільниці цієї лінії (всупереч умовам договору) спричинили збільшення вартості проектних робіт на суму понад 1 млн. грн., що завдало відповідних збитків.

Матеріали ревізії передано до Прокуратури м. Києва.

версія для друку