українська російська англійська
Наступного року до Києва може завітати "Бразильський карнавал"
25.04.2013 | 15:50
КИЇВСЬКА МДА

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов провів зустріч із Послом Федеративної Республіки Бразилія Антоніо Фернандо Круз де Мелло, під час якої сторони обговорили ініціативу Посла щодо проведення в столиці України «Бразильського карнавалу» в травні 2014 року.

Очільник КМДА зазначив, що за 12 років побратимських стосунків між Ріо-де-Жанейро та Києвом широкомасштабних заходів на знак такої дружби ніколи не проводилося. Тому запропонував розглянути можливість проведення карнавалу саме в рамках побратимських зв’язків.

«Пропоную ще раз зустрітися влітку цього року, обговорити всі деталі, розглянути кошторис заходу та можливість проведення карнавалу за спонсорські кошти. Після цього ми зможемо більш детально обговорити реалізацію цієї ініціативи у Києві», – зазначив Олександр Попов.

Планується, що проект відбудеться за підтримки провідних режисерів та продюсерів Ріо-де-Жанейро, участь у карнавалі візьмуть відомі бразильські та українські танцювальні школи самби.

Попередня концепція заходу «Бразильський карнавал у Києві» передбачає карнавальну ходу на Майдані Незалежності та вулиці Хрещатик. Крім того, пропонуються виступи у форматі «квінтесенція карнавалу» за участю 40 танцюристів у вигляді концертів у 12 головних містах України.

версія для друку