українська російська англійська
Щорічні терапевтичні читання згуртували медиків України
25.04.2013 | 15:05
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Перший заступник Міністра охорони здоров'я України Олександр Качур 25 квітня у Харкові взяв участь науково-практичній конференції "Щорічні терапевтичні читання: лікувально-діагностичні технології сучасної терапії", яка проходила в Інституті терапії ім. Л. Т. Малої НАМН України. Під час конференції також були присутні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, заступник голови ХОДА Ігор Шурма та заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

У ході конференції медики обговорили медичні і соціальні аспекти раптової смерті, актуальні питання геопатології, ранньої діагностики захворювань, первинної і вторинної профілактики, новітні лікувально-діагностичні технології, ефективність мультидисциплінарного підходу при проведенні лікування пацієнтів та інші.

"Я радий сьогодні брати участь у цьому заході, це велика подія, - сказав Олександр Качур. - Такі науково-практичні конференції дають змогу медичній спільноті згуртуватися, обговорити актуальні питання, подискутувати і отримати важливі знання".

Перший заступник Міністра охорони здоров'я України наголосив на тому, що Інститут терапії ім. Л.Т.Малої НАМН України, з ініціативи якого проводиться захід, є одним з провідних закладів країни, на який рівняються багато установ України.

"Ми покладаємо великі надії на колектив вашого Інституту і віримо, що своєю самовідданістю, невтомною працею і постійним творчим пошуком ви закладаєте основи завтрашнього дня. Саме від вас багато в чому залежить, наскільки здоровим буде наше суспільство. У вас великі цілі на перспективу, і ми сподіваємося на успішність всіх ваших починань", - зазначив Олександр Качур.

Підкреслимо, що засновник і перший директор Інституту, академік Любов Мала, виховала не одне покоління талановитих учнів, які сьогодні продовжують велику справу.

По завершенні зустрічі Перший заступник Міністра вручив Почесну грамоту Міністерства охорони здоров'я України головному лікарю Інституту терапії ім. Л.Т.Малої НАМН України Олександру Тверетінову.

 

 

 

версія для друку