українська російська англійська
На Дніпропетровщині проходить конференція Асамблеї європейських регіонів
25.04.2013 | 15:34
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Вперше в Україні, на Дніпропетровщині, розпочала роботу конференція Асамблеї європейських регіонів (АЄР). Участь у роботі конференції беруть близько 200 делегатів з понад 25 країн світу. Це  депутати Європарламенту, керівники дипломатичних установ, губернатори регіонів країн ЄС, керівники регіонів України та представники інших країн-учасників Східного партнерства ЄС.

Відкриваючи роботу конференції, Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул зачитав вітання від Президента України Віктора Януковича.

«Щиро вітаю організаторів та учасників Міжнародної конференції Асамблеї європейських регіонів. Ця подія є визначною для України, адже європейська інтеграція відбувається через зміцнення міжрегіональних зв’язків. Особливо приємно, що конференція проводиться саме на території Дніпропетровської області – у промисловому серці країни, колисці ракетобудування, діловому та науковому центрі нашої держави. Упевнений, що нинішнє зібрання стане доброю нагодою для обміну досвідом та ідеями, започаткування нових взаємовигідних проектів, сприятиме розвитку міжрегіонального співробітництва. Бажаю плідної роботи та успішного втілення всіх задумів», - йдеться у вітанні Президента України Віктора Федоровича Януковича.

«Євроінтеграція України починається на рівні регіонів. Наші спільні проекти в економіці і культурі підтверджують, що у цієї інтеграції немає, і не може бути альтернативи. Україна обрала євроінтеграцію і будує партнерські відносини з сусідами», - сказав Олександр Вілкул.

«У минулому році в Дніпропетровській області пройшла конференція країн «Східного партнерства», що була організована Олександром Вілкулом. Ми були присутні на заході і чітко бачили бажання Олександра Вілкула та АЄР робити подальші кроки. І сьогоднішня конференція є саме таким кроком», - сказав Генеральний секретар Асамблеї європейських регіонів Паскаль Гьорген.

  АЄР – європейська міждержавна організація, яка була створена в 1985 р. Вона об’єднує  регіони різних країн.

 

версія для друку