українська російська англійська
Міноборони готове поглиблювати відносини з НАТО з усіх питань, що становлять взаємний інтерес
25.04.2013 | 15:26
Прес-служба Міністерства оборони

25 квітня 2013 року відбулася зустріч Міністра оборони України Павла Лебедєва із заступником Генерального секретаря НАТО з питань політичних відносин і політики безпеки Послом Дірком Бренгельманном.

У ході зустрічі сторони відзначили позитивну динаміку розвитку відносин України з Альянсом в оборонній сфері, одним зі свідчень чого стало затвердження на засіданні Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів оборони в лютому поточного року Середньострокових пріоритетів співробітництва України з НАТО в оборонній сфері.

Сторони обговорили поточний стан реформування Збройних Сил України та перспективи подальшої участі Збройних Сил України в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки.

Павло Лебедєв наголосив на готовності Міністерства оборони України поглиблювати відносини з НАТО з усіх питань, що становлять взаємний інтерес з урахуванням позаблокового статусу нашої держави.

Послом Дірком Бренгельманном було наголошено на готовності Альянсу сприяти проведенню заходів реформування Збройних Сил України та висловлено вдячність за активну участь України в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки. Також ним було зазначено, що рішення України направити фрегат “Гетьман Сагайдачний” з вертольотом Ка-27 для участі в операції НАТО з боротьби з піратством “Океанський щит” та подальшим їх приєднанням до операції ЄС “Аталанта” є “мудрим кроком української політики” і свідченням глибокої співпраці в трикутнику Україна – ЄС – НАТО.

Наприкінці зустрічі сторони висловили готовність реалізувати всі існуючі механізми співробітництва та прагнення до пошуку нових, більш ефективних форм партнерства.

версія для друку