українська російська англійська
У столиці триває масштабний соціальний проект "Діабет! Дізнайся вчасно"
25.04.2013 | 17:04
Київська МДА

У квітні стартував масштабний соціальний проект «Діабет! Дізнайся вчасно», який триватиме до 31 травня 2013 року. У його рамках проекту кожен охочий має можливість безкоштовно перевірити свій рівень глюкози крові з 12:00 до 19:00 на базі лабораторних центрів «Сінево» за допомогою глюкометрів і дізнатися свій результат протягом 5 секунд.

Метою програми «Діабет! Дізнайся вчасно» є рання діагностика такого складного захворювання як цукровий діабет, наголошують організатори.

Медики інформують, що понад 2 мільйони людей в Україні не знають, що вони хворі на діабет, адже на початковій стадії цього захворювання зазвичай немає ніяких яскраво виражених симптомів. Тому часто люди дізнаються про цукровий діабет через 5-8 років від моменту його виникнення, вже на етапі появи ускладнень, ризик яких можна значно знизити, якщо виявити захворювання на ранній стадії.

Тому перш за все, – це програма для людей, у яких в даний момент не встановлено діагноз цукровий діабет.

Дізнатися подробиці акції можна зателефонувавши за номером консультативної лінії: 0-800-500-353 або, відвідавши сайт: http://diabet.synevo.ua .

версія для друку